پاسخی به یک کامنت

سلام بر همه دوستان

من اگر به جای شما بودم به وبلاگی که اینقدر دیر به دیر به روز می شود دیگر سر نمی زدم همین که می آیید نشان دهده ی لطف شماست راستش کمی این روز ها زمانه تنگ می شود برای خلوت گزیدن و کسی هم که خلوتی نداشته باشد حرفی برای زدن ندارد جز حرف های معمولی که برای زندگی نباتی اش اجبار است!

دوست عزیزی کتاب و راهنمایی راجع به اثبات حقانیت شیعه و رفع شبهات خواسته بودند که در کامنتشان توضیحات بیشتری بود اما چون نوع کامنت خصوصی انتخاب شده بود من تائید برای رویت همه نکردم. فقط عرض می کنم به آن ها راه را نشان دهید اما فکر نکنید که ناگهان مسیرشان را به سمت حق بر می گردانند ولی شما موظف هستید علمتان را در مورد حقانیت مذهبتان تقویت کنید برای شروع بد نیست به وبلاگ سنا بروید و متن صوتی و نوشتاری کتاب شب های پیشاور را گوش دهید بسیاری از شبهات در آن پاسخ ها داده می شود.

اینجا

اگر هم توفیقش باشد شـــــــــاید در دست نوشته ایی به برخی از این مباحث بپردازم ولی چون امید به خوش قولی من نیست فعلا همان فایل را گوش دهید، بسیار خوب است.

 

/ 9 نظر / 29 بازدید
سنایی

سلام.مرررررسی دانلود کردم.انشالله موفق یاشییییید.

عماد

درود بر مرد پرکار:-)

چه فرقی میکنه !

گوش کن ... صدای پای کاروان عشق می آید آری سرورمان حسین (ع) سر وعده هر ساله از راه میرسد حقیقتا که کاروان حسین(ع)همان" کشتی نجات "است تا بحال دقت کرده ایم که چرا او هر سال می آید !!! آری هرسال !!!!؟ بگمانمان از برای اینکه برایش اشک بریزیم و سیاه بپوشیم و عزاداری کنیم !!! نه... چه خوش گفت پیر میخانه عشق فرزند زهرای مرضیه(س)! روح الله را میگویم :<این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است > آری او می اید تا برایمان روایت کند واقعه " گذشته سرخ" را ... تا مبادا فرزندش مهدی (عج) را تنها گذاشته باشیم مباد رهرو اهل رو سیاه کوفه باشیم آخر میدانی که حسین(ع)تا همیشه تاریخ "امر کننده بمعروف و نهی کننده از منکر است " یادمان میآورد که "آینده سبز" در راه است... همراهان سوار کشتی نجات شویم و به انتظار بایستیم تا مبادا آینده را هم سرخ کنیم !

عماد

من اگه جای شما بودم تو کار مخاطب جماعت دخالت نمیکردم...[لبخند] ما همینطوری دوست داریم به وبلاگی که آپدیت نمیشه سر بزنیم..داداش مشکلیه؟؟!!

غريبه آشنا

سلام داداش سهيل عزيزم خيلي وقته به وبت سرنزده بودم البته تو اين مدتم چيزي رو ازدست ندام چون فقط يه پست جديد گذاشتي بااين وجود دلم خيلي تنگ شده بود درجريان هستم که اين روزها خيلي مشغله داري ... داداش گلم تو اين ايام خيلي دعام کن،عجيب دلم گرفته دلم پرواز ميخواهد...کمي گريه

عماد

چه جالب من همیشه از آمریکا برات پیام میزارم[لبخند]

.

azizi be khaneye azizi raft o azizan tanha نیمه‌ی شب که به خوابند عزیزان ساده. با ذلیلان که دگر ناز ندارد یارب

ir

بسم الله الرحمن الرحیم سلام اما ما جای شما نیستیم و سر میزنیم![نیشخند] این جا برای من یه گوشه ی امن و اروم به حساب میاد؛مثل وبلاگ سنا...پس در حالتی سر زدن بهش خوبه[لبخند] چقدر برای از دست دادن همایش دکتر عباسی افسوس خوردم! الهی هیچ وقت به افسوس از دست دادن همایش گرفتار نشید صلوات! [نیشخند][چشمک] لطفا زودتر فیلمش یا صوتش رو نشر کنیـــــــــــــــــــــــــــــد...متشکرم[فرشته] موفق باشید...یا حق[گل]